Co musisz wiedzieć o kosmetykach i olejkach

adaje sobie codziennie wiele kobiet, które chcą poprawić mankamenty swojej urody. Rozwiązanie widzą między innymi w stosowaniu kosmetyków naturalnych, które mają doskonałe właściwości z uwagi na dobroczynne składniki. Dlatego

Co musisz wiedzieć o kosmetykach i olejkach naturalne kosmetyki z czarnuszki

Kosmetyki orientalne poprawią twoją urodę

Jak nawilżyć skórę? Czym zrobić domowy peeling? Jak zwęzić pory? Co jest skuteczne na czerwone naczynka? Tego rodzaju pytania zadaje sobie codziennie wiele kobiet, które chcą poprawić mankamenty swojej urody. Rozwiązanie widzą między innymi w stosowaniu kosmetyków naturalnych, które mają doskonałe właściwości z uwagi na dobroczynne składniki.

Dlatego chętnie sięgają chociażby po kosmetyki orientalne z Maroko albo z rejonów Azji - kosmetyki które wypróbowało na sobie wiele kobiet i dzięki którym uzyskują na co dzień fantastyczne efekty. Mogą być to olejki i kremy arganowe, albo z drzewa oliwnego, może być to masło shea, czy czarne mydło. Rynek oferuje wiele podobnych produktów, które warto wypróbować na swojej skórze.


Wikipedia i maseczka kosmetyczna

Maseczka kosmetyczna - zabieg stosowany na skórę twarzy w celu poprawienia jej kondycji - oczyszczenia, odżywienia, złagodzenia niekorzystnego wpływu środowiska, zniwelowania niepożądanych zmian (łojotok, rozszerzone naczynia krwionośne itp.) lub efektów starzenia się. Choć najczęściej stosują go kobiety, przekonuje się do niego coraz więcej dbających o swą powierzchowność mężczyzn.

Na uprzednio umytą i osuszoną twarz nakłada się maseczkę, zazwyczaj w postaci pasty, papki lub kremu, a po upływie kilku do kilkunastu minut zmywa się lub ściera jej resztki (niektóre, zwłaszcza gotowe specyfiki wchłaniane są w dość znacznym stopniu przez skórę). Po oczyszczeniu skóry należy ją przetrzeć tonikiem, by przywrócić naturalne pH skóry.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Maseczka_kosmetyczna


O wodzie różanej z Wikipedii

Woda różana jest produktem ubocznym w produkcji olejku różanego. Pierwotnie wytwarzana w krajach arabskich, obecnie rozpowszechniona niemal na całym świecie.

Woda różana jest popularna w kuchni azjatyckiej od VIII wieku n.e. i stosowana do sporządzania napojów, gotowania mięsa i wyrobu słodyczy (np lassi).

Działa tonizująco na skórę. W starożytnym Rzymie woda różana była używana do kąpieli. Używana jest również w produkcji kosmetyków i perfum.

Bywa stosowana w ceremoniach religijnych (islam, hinduizm).

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Woda_różana



© 2019 http://informator.swiebodzin.pl/